יום רביעי, 8 בספטמבר 2010

גוגל חיפוש בזמן אמת

סרטון מדהים GOOGLE INSTANT

חברת גוגל הציגה בתחילת השנה חידוש בטכנולוגיית החיפוש. חיפוש בזמן אמת או באנגלית GOOGLE INSTANT
כאשר אנו מקלידים בשורת החיפוש את הביטוי אותו אנו רוצים למצוא מנוע החיפוש יתחיל להציג תוצאות תוך כדי כתיבה.
שינוי מרענן זה יכול לסייע לנו הגולשםי במציאת מידע בצורה טובה ומדוייקת יותר. לא פעם אנו לא יודעים בדיוק מה אנו מחפשים. שירות זה מסייע לנו כאשר הוא מציד לנו מגוון אפשרויות מהן אנו יכולים לבחור בשלב מוקדם. ללא ספק שיפור משמעותי.
קידום אורגני והיחס אל חיפשו בזמן אמת

קידום אתרים אורגני בתוצאות החיפוש של גוגל יאפשר לבעל אתר אינטרנט כזה או אחר להופיעה בראש הרשימה וכתוצאה מכך לזכות לחשיפה רבה יותר לקהל המטרה עליו הוא פונה.

קידום אתרים מקצועי - שלבים מרכזיים

  • מחקר מילות מפתח- אנו בוחנים מה הם הביטויים אותם מחפשים ברשת האינטרנט? ומה רמת הביקוש לאותם ביטויים.
  • אפוטימיזציית תוכן- ביצוע שיפורים בתוכן האתר על מנת שיתאים לביטויי המפתח.
  • אופטימיזציית מבנה- ביצוע שינויים בקוד האתר על מנת להפוך אותו ידידותי או נגיש למנועי חיפוש.
  • כתיבת תוכן- תוכן מהווה פרמטר מרכזי בכול הקשור להצלחה של אתר אינטרנט. לא סתם אתרי תוכן מהווים אתרים מובילים בכול תחום. תוכן חשוב ממספר רב של סיבות: גודל האתר, איכות האתר, קצב עידכון האתר, עניין באתר, מושך קהל ויוצר אינטראקציה. מצב זה מושך תשומת לב ויוצר מערכת בניית קישורים טבעית, חזקה ואיכותית.
  • בניית קישורים
זכרו קידום אתרים מקצועי אינו משחק -ברשת קיימים מאמרים רבים אודות קידום אתרים אולם חשוב לזכור כי מרבית מאותם מאמרים הם לצורכי קידום אתרים ולא לצורכי הקהל. קידום אתרים הינו תחום רציני עבודה לא נכונה תוביל במקרים רבים לנזק בלתי הפיך לאתר האינטרנט ולאובדן כסף רב. בחרו את חברת קידום האתרים שלכם בקפידה בקשו לראות הסמכה ועבדו רק עם מקדמי אתרים מוסמכים.

בהצלחה!

אין תגובות: